Handtag Ballingslöv HG-360
Rek. pris 262 kr
204 kr
30 dagars prisgaranti

HG-360
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Ballingslöv HG-360 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster utförande. Skruvar till handtaget ingår, cc-mått 128. Detta handtaget passar inte på högskåp, överskåp eller kommoder med pardörrar.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-360 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster utförande. Skruvar till handtaget ingår, cc-mått 128. Detta handtaget passar inte på högskåp, överskåp eller kommoder med pardörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG360B |
| Färg | Antikbehandlad Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 182 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Typ | Handtag |
