
Handtag Beslag Design 5182Stål
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 99 kr
70 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

5182
Stål
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag med mjuka retroinspirerande former.
Antal förborrade hål: 4 st
Recensioner
Monika VVerifierad köpare
för 1 år sedanUppfyllde mina förväntningar
Karin SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina handtag. Det medföljer skruv också, det framgick inte riktigt i beskrivningen så det var positivt.
+ Det medföljer skruv
KarinVerifierad köpare
för 2 år sedanSuper nöjd över dessa handtag. Rekommenderas
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397959-11 |
| Färg | Stål |
| Längd | 67 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 25 mm |
| EAN-nr | 7316183979594 |

