
Handtag Beslag Design Bridge TräSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
145 kr
116 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med raka, strikta linjer.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 1611-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 282 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 10 mm |
| Djup | 23 mm |
| CC-mått | 224 mm |
| EAN-nr | 7316181611007 |

