
Handtag Beslag Design Care 0143
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.99 kr
fr.89 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Beslag Design Care är ett handtag ur Care-serien som innehåller handtag och knoppar vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Care är ett handtag ur Care-serien som innehåller handtag och knoppar vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 137 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 9 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Utförande | Metall |
| Serie | Care |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
