
Handtag Beslag DesignD-Lite
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj CC-mått
Beskrivning
Handtag D-lite är en modern klassiker inspirerad av det välbekanta och mångsidiga ”D”-handtaget. Blir en perfekt detalj i hemmets alla rum – i hallen, badrummet, sovrummet eller på en möbel.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373330-11B |
| Färg | Borstad Mässing |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Längd | 44,5, 172,5 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Serie | D-Lite |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

