
Handtag Beslag DesignFacet
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 179 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj CC-mått
Beskrivning
Facet är ett handtag med en spännande design och flera vinklade ytor. Det är enkelt och stramt med en livlig karaktär som gör att handtaget upplevs olika från varje vinkel.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 352100-11B |
| Färg | Brons, Svart Matt |
| CC-mått | 32, 96 mm |
| Längd | 156, 220 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Facet |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Matt Brons, Mattsvart |



