
Handtag Beslag Design Frank cc160 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 99 kr
fr.78 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Frank cc160 mm
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Frank cc160 mm är ett modernt handtag med raka linjer. Det passar bra både som kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Frank cc160 mm är ett modernt handtag med raka linjer. Det passar bra både som kökshandtag eller möbelhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 170, 172 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 26, 27 mm |
| Höjd | 13, 13,7 mm |
| Serie | Frank |
| Produkttyp | Handtag |
