
Handtag Beslag Design Inez
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.70 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Inez
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Recensioner
Mari LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga stilrena och inte så kantiga. Har lite rundade avslut somo ger kökluckan en mjukare form.
+ Stilrena
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Borstad |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Längd | 138, 170 mm |
| Material | Zink/zamak |
| Djup | 29,5 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | INEZ |
| Typ | Handtag |
