
Handtag Beslag Design Inezcc 160 mmBorstad Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 119 kr
95 kr
84 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
CC-mått:
160 mm

Inez
cc 160 mmBorstad Mässing
84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Recensioner
Mari LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga stilrena och inte så kantiga. Har lite rundade avslut somo ger kökluckan en mjukare form.
+ Stilrena
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343346-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 170 mm |
| Material | Zink/zamak |
| Djup | 29,5 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | INEZ |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180025706 |
