
Handtag Beslag Design KentuckyAntik svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Robust handtag med en industriell känsla och ruff känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304325-11 |
| Färg | Antik Svart |
| Material | Metall |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Kentucky |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180004022 |

