
Handtag Beslag Design MölleRostfritt
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
65 kr
52 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mölle
Rostfritt
52 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Barbro Verifierad köpare
för 1 år sedanDet korrekta handtaget att ersätta vårt gamla med.
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30353-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| CC-mått | 128 mm |
| Längd | 155 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 12 mm |
| Djup | 25 mm |
| EAN-nr | 7316183035306 |


