
Handtag Beslag Design Norma 12-192 Läder Lindat Natur
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
469 kr
375 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i genomgående rostfritt omsorgsfullt klätt i läder skapar kontrast när hårt och mjukt möts.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343911-11 |
| Färg | Beige |
| Längd | 204 mm |
| Material | Rostfritt/Läder |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 12 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| Serie | Norma |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180002547 |

