
Handtag Beslag DesignNorma 12 Rostfritt
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 100 krfr. 149 kr
Från 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj CC-mått
Beskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 34401B |
| Färg | Rostfritt |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Längd | 140, 204 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Bredd | 12 mm |
| Djup | 32 mm |

