
Handtag Beslag DesignPointBorstad Svart, 320 cc
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
419 kr
30 dagars prisgaranti

Point
Borstad Svart, 320 cc 419 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Varumärke
Beskrivning
Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 317420-11 |
| Färg | Borstad Svart |
| CC-mått | 320 mm |
| Längd | 356 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 40,9 mm |
| Utförande | Borstad Svart/Brushed Black |
| Serie | Point |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180028677 |
