
Handtag Beslag Design Race
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.169 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Race
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek/Mässing, Ek/Stål, Ek/Svart |
| CC-mått | 32, 96 mm |
| Längd | 64, 128 mm |
| Material | Ek/Zink |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Serie | Race |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Ek/Mattsvart, Ek/Rostfri Look, Mörkbetsad Ek/Borstad Mässing |
