
Handtag Beslag Design Riss Mini
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.149 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Riss Mini
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun, Grå, Midnattsblå, Skogsgrön, Svart Matt, Vit Matt, Vulkanröd |
| CC-mått | 192 mm |
| Längd | 207 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | Riss Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Brun/Brown, Grå/Grey, Mattsvart/Matte Black, Mattvit/Matte White, Midnattsblå/Midnight Blue, Skogsgrön/Forrest Green, Vulkanröd/Vulcan Red |
