
Handtag Beslag Design Sense Mini
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.86 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sense Mini
86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett brett tunt handtag som nu kommer i fler utföranden när Sense-familjen växer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| CC-mått | 160, 256 mm |
| Material | Metall |
| Bredd | 167, 263 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Handtag |

