



Handtag Beslag DesignShelterValnöt, 190 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 249 kr
!
163 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Valnöt
CC-mått
Beskrivning
Handtag Beslag Design Shelter är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373347-11 |
| Färg | Valnöt |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 190 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Utförande | Brun |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Shelter |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180025560 |




