Handtag Björbo Badrum Linje
fr.120 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Linje
120 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Björbo Badrum Linje är ett modernt handtag som finns att köpa med olika CC-mått och i flera färger.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Handtag Björbo Badrum Linje är ett modernt handtag som finns att köpa med olika CC-mått och i flera färger.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Färg | Krom, Matt Krom, Svart, Vit |
| CC-mått | 96, 128, 192, 320 mm |
| Längd | 131, 163, 227, 355 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 26 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Linje |
| Montering | Skruvas |
| Yta | Blank, Matt |
