Handtag Björbo Badrum Porslin
Rek. pris 203 kr
175 kr
30 dagars prisgaranti

Porslin
175 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Björbo Badrum Porslin är ett elegant metallhandtag med en vit porslinsdetalj i klassisk design. Handtaget passar perfekt till badrumsmöbler från Björbo badrum.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Handtag Björbo Badrum Porslin är ett elegant metallhandtag med en vit porslinsdetalj i klassisk design. Handtaget passar perfekt till badrumsmöbler från Björbo badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | H72 |
| Färg | Porslin |
| CC-mått | 96 mm |
| Längd | 110 mm |
| Material | Porslin/Metall |
| Djup | 31 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
