
Handtag BurlingtonTill Toalettsits 2-pack
fr. 391 krfr. 495 kr
Från 13 %
Kampanj
65 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handtag som till toalettsits från Burlington, skruv medföljer.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | A51CHRB |
| Färg | Guld, Krom |
| Material | Zink |
| Bredd | 56,3 mm |
| Djup | 49,7 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Garanti | 5 år |
| Typ | Handtag |


