Handtag Gustavsberg H10cc 256 mm, Svart
290 kr
217 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
256 mm

H10
cc 256 mm, Svart
217 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H10BL256 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 256 mm |
| Bredd | 278 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | H10 |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917726 |
| EAN-nr | 4065467172185 |
