
Handtag GustavsbergH10cc 256 mm, Mässing
225 kr 290 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Mässing
CC-mått

H10
cc 256 mm, Mässing 225 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB7199H10BR256 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 278 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| CC-mått | 256 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| Serie | H10 |
| RSK-nr | 8917725 |
| EAN-nr | 4065467172178 |


