Handtag Gustavsberg H4
fr.67 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

H4
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag H4 i klassisk och stilren rak form. Finns att köpa i tre olika storlekar och i färgerna krom eller svart.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag H4 i klassisk och stilren rak form. Finns att köpa i tre olika storlekar och i färgerna krom eller svart.
Recensioner
Maria SVerifierad köpare
för 2 år sedanDe är snygga
Moa BVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalite fina
Lars-Ola BVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket bra kvalitet
Lisa BVerifierad köpare
för 7 år sedanSandra E BVerifierad köpare
för 7 år sedanBra och enkla handtag, motsvarade mina förväntningar
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Färg | Krom, Svart |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Bredd | 136, 168, 232 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | H4 |
| Produkttyp | Handtag |
| Garanti | 2 år |
