Handtag Gustavsberg H9cc 128 mm, Svart EK
Rek. pris 229 kr
171 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ek
CC-mått:
128 mm

H9
cc 128 mm, Svart EK
171 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H9 är ett snyggt handtag i äkta solid ek. Handtaget finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H9BL128 |
| Färg | Svart Ek |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 156 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Serie | H9 |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917729 |
| EAN-nr | 4065467172215 |

