
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handtag Hafa Fine är en handtagsmodell med mjuka, rundade former. CC 128.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| CC-mått | 128 mm |
| Material | Mässing, Stål |
| Bredd | 142 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Serie | Fine |
| Produkttyp | Handtag |



