Handtag Hafa Soft 40
fr.120 kr
fr.90 krFrån 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Soft 40
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hafa Soft är ett diskret profilhandtag med mjuk form. Skruvas fast på frontens insida med medföljande skruv.
Varumärke
HafaBeskrivning
Hafa Soft är ett diskret profilhandtag med mjuk form. Skruvas fast på frontens insida med medföljande skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Färg | Borstad Mässing, Borstat Rostfritt, Krom, Svart, Vit |
| CC-mått | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Vikt | 0,009 kg |
| Serie | Soft |
| Typ | Handtag |
| Utseende | Blank, Borstad, Matt |
| Ytbehandling | Anodiserad, Kromad, Lackerad |
