Handtag Macro Design MD1
FRI FRAKT
Rek. pris 355 kr
fr.245 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

MD1
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handtag Macro Design MD1 med cc-mått 224 mm som passar till möbelserie Crown.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Färg | Borstad Mässing, Borstat Stål, Krom, Matt Svart |
| CC-mått | 224 mm |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 233 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Montering | Skruvas |
| Fungerar till | Crown |
| Serie | MD1 |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Blank, Matt |

