Handtag Svedbergs Nr 11Krom
105 kr
75 krSpara 29 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Nr 11
Krom
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag 11 finns i färgerna vit, svart, krom och mässing. CC-måttet mellan skruvarna är 128mm.
Recensioner
Tove Verifierad köpare
för 5 år sedanMotsvarade förväntningarna och är riktigt snygga
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 71394 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 136 mm |
| Tjocklek | 11 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Skapa |
| Djup | 25 mm |
| Handtag | Nr 11 |
| Form | Rak |
| RSK-nr | 8971796 |
| EAN-nr | 7392533130693 |







