




Handtag SvedbergsT1
fr. 130 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj CC-mått
Beskrivning
Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Färg | Blankpolerat, Svart, Svart/Svart Läder |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Bredd | 142, 207 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Serie | T1 |
| Produkttyp | Handtag |



