Handtag Svedbergs T1B: 142 mm, Blankpolerad
130 kr
93 krSpara 28 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blankpolerat
CC-mått:
128 mm

T1
B: 142 mm, Blankpolerad
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 22380 |
| Färg | Blankpolerat |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 142 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Serie | T1 |
| Typ | Handtag |
| RSK-nr | 8917669 |
| EAN-nr | 7323100302212 |



