Handtag Svedbergs T1
fr.93 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

T1
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Blankpolerat, Svart, Svart/Svart Läder |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Bredd | 142, 207 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Serie | T1 |
| Typ | Handtag |



