Handtag Vedum IrisSvart
273 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Iris
Svart
273 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Vedum Iris är ett stilrent handtag i olika utförande, monteras på baksidan av fronten med träskruv TFX 3x11 mm som följer med i handtagspåsen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Iris är ett stilrent handtag i olika utförande, monteras på baksidan av fronten med träskruv TFX 3x11 mm som följer med i handtagspåsen.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31230 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 350 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936071056 |
