Handtag Vedum Tibas 128 ccMässing
410 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Tibas 128 cc
Mässing
410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Tibas har en modern design och en cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31325 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 178 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077225 |

