Handtag Westerbergs Nejd
fr.315 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nejd
315 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Handtag i klassisk stil. CC160.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Färg | Krom, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Material | Rostfritt stål, Zinklegering |
| Bredd | 174 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0,06 kg |
| Serie | Nejd |
| Djup | 35 mm |

