Knopp Gustavsberg K11Borstad Mässing
Rek. pris 158 kr
139 kr
117 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

K11
Borstad Mässing
117 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K11 är en stilren knopp som även kan användas som krok. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199K11BR00 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Bredd | 28 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Serie | K11 |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917733 |
| EAN-nr | 4065467172253 |

