
Knopp GustavsbergK11Krom
123 kr 158 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

K11
Krom 123 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Knopp Gustavsberg K11 är en stilren knopp som även kan användas som krok. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB7199K11CR00 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 28 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Garanti | 2 år |
| Serie | K11 |
| Typ | Knopp |
| RSK-nr | 8917735 |
| EAN-nr | 4065467172277 |



