Knopp Gustavsberg K7
fr.141 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

K7
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Knopp Gustavsberg K7 har en stilren design och är av solid mässing. Knoppen kan även användas som en krok. Den levereras med skruv för infästning i front och skruvstift för infästning i vägg.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K7 har en stilren design och är av solid mässing. Knoppen kan även användas som en krok. Den levereras med skruv för infästning i front och skruvstift för infästning i vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Färg | Krom, Svart |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Mässing |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | K7 |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |

