Knopp Vedum MalvaRostfri
54 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri

Malva
Rostfri
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Malva är ett modernt beslag från Vedum med mjuka och följsamma former.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31323 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7332936069893 |

