Knopp Vedum TistelAntik Mässing
155 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik Mässing

Tistel
Antik Mässing
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Tistel från Vedum är utformad med en detaljerad skandinavisk stil.
Recensioner
Björn AVerifierad köpare
för 1 år sedanAll var tippen
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31128 |
| Färg | Antik Mässing |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Knopp |
| Djup | 25 mm |
| EAN-nr | 7332936071124 |

