Knopp Westerbergs RundKrom
105 kr
74 krSpara 30 %Kampanj7 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Rund
Krom
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Knopp från Westerbergs i rund design.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20071324 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Stål |
| Bredd | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Typ | Handtag |
| Djup | 21 mm |
| RSK-nr | 8917556 |
| EAN-nr | 7392429039512 |


