Lådhandtag Habo Evelina 2-packBorstad Krom, 145 mm
125 kr/2-packLägsta totalpris 174:-
87 kr/2-packSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Evelina 2-pack
Borstad Krom, 145 mm
2 2-pack / 174 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Lådhandtag Habo Evelina 2-pack är tillverkade av zink/zamak. Inklusive skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17947 |
| Färg | Borstat Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Längd | 145 mm |
| Material | Zink/Zamak |
| Höjd | 27 mm |
| Typ | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7317900179471 |

