
Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 119 kr
fr.83 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Edge Straight 100
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Handtaget skruvas bakifrån vilket betyder att det smälter in bra i dess omgivning. Edge Straight framhäver även sin skandinaviska design oavsett vilken miljö det placeras i och lyfter känslan i rummet. Passar 16-20 mm lucka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Antracit, Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Serie | Edge |
| Typ | Profilhandtag16-19 |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
