
Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100Mässing Borstad
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 129 kr
109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Edge Straight 100
Mässing Borstad
109 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304197-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Edge |
| Typ | Profilhandtag16-19 |
| EAN-nr | 7316180022873 |
