
Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100Svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 129 kr
101 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Edge Straight 100
Svart
101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304199-11 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Serie | Edge |
| Typ | Profilhandtag16-19 |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022897 |
