
Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 40Borstad Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 89 kr
67 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattborstad Mässing

Edge Straight 40
Borstad Mässing
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Edge straight är en serie profiler för att monteras i ovankant på luckan där skruvmedföljer till 16-19 mm lucka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Edge straight är en serie profiler för att monteras i ovankant på luckan där skruvmedföljer till 16-19 mm lucka.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Recensioner
Teres LVerifierad köpare
för 1 år sedanLiten, enkelt och snygg
+ Enkel att sätta dit
- Kankse lite tjock. Kan vara svår att få till på vissa skåp, även om man ändrar höjden.
LottitottiVerifierad köpare
för 5 år sedanFint. Nätt men känns ändå gediget.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304163-11 |
| Färg | Mattborstad Mässing |
| CC-mått | 20 mm |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Edge straight |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180001267 |
