
Skålhandtag Beslag Design 2532Rostfritt
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 129 kr
66 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

2532
Rostfritt
66 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Kan kombineras med knopp 2538.
Kan kombineras med knopp 2538.
Recensioner
Mariana FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt beslag, stilrent o enkelt Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 38750-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| CC-mått | 64 mm |
| Längd | 80 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7316183875001 |

