
Infällnadshandtag Beslag Design Hollow
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.109 kr
fr.89 krFrån 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hollow
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infällnadshandtag Hollow från Beslag Design är ett runt handtag som fälls in i fronten.
Infällnadsmått:
- Ø36 mm
- Djup: 12 mm
- Ø36 mm
- Djup: 12 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Alu look, Svart |
| Diameter | 40, 60 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 36, 56 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Hollow |
| Typ | Handtag |

