
Dörrhandtag Beslag Design Balder med NyckelskyltSvart/Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 389 kr
271 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Mässing
toavredToavred Beslag Design Classic Mässing
130 kr
Balder med Nyckelskylt
Svart/Mässing
271 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilrent och klassiskt dörrhandtag från Beslag Design i metall med handtag. Dörrhandtaget är av högsta kvalitet och dess fina design ger ett lyxigt intryck. Balder passar bra in i lantliga miljöer, men också i mer moderna hem. Komplett monteringssats och tillhörande nyckelskylt medföljer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stilrent och klassiskt dörrhandtag från Beslag Design i metall med handtag. Dörrhandtaget är av högsta kvalitet och dess fina design ger ett lyxigt intryck. Balder passar bra in i lantliga miljöer, men också i mer moderna hem. Komplett monteringssats och tillhörande nyckelskylt medföljer.
Recensioner
LinneaVerifierad köpare
för 1 månad sedanHandtaget var strävt i träet men det som störde mig mest var en plastdetalj som jag inte sett på bilderna. Sitter längst in på handtaget mot dörren till. Dessutom var kromet redan ärgat på nyckelbrickan. Jag fick en känsla av att det var dålig kvalitet. Betalade 99kr för returfrakt, hellre än att behålla, trots att vi bara skulle ha dessa i källaren.
Håkan DVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg, tidstypisk, passade perfekt och var lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 750020-41 |
| Färg | Svart/Mässing |
| CC-mått | 30 mm |
| Längd | 107 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| Passande Dörrtjocklek | 35-60 mm |
| Tjocklek Lucka | 35-60 mm |
| Serie | Balder |
| EAN-nr | 7316180020398 |



