
Dörrhandtag Beslag Design Helix 200 Modul Komplett
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.1 559 kr
fr.1 247 krSpara 20 %Kampanj43 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Helix 200 Modul Komplett
1 247 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dörrhandtag Beslag Design Helix 200 Modul Komplett är ett komplett dörrhandtag i elegant design. Dörrhandtaget och nyckelhålet passar till dörrar som är 35–48 mm djupa. Dörrhandtaget är anpassat efter skandinavisk standard för modullås. Nyckelskylt och komplett monteringssats är inkluderad.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrhandtag Beslag Design Helix 200 Modul Komplett är ett komplett dörrhandtag i elegant design. Dörrhandtaget och nyckelhålet passar till dörrar som är 35–48 mm djupa. Dörrhandtaget är anpassat efter skandinavisk standard för modullås. Nyckelskylt och komplett monteringssats är inkluderad.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 150 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Zink/Aluminium |
| Höjd | 52 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 35-48 mm |
| Typ | Dörrhandtag |
| Serie | Helix |
| Djup | 67 mm |

